Харків, пров. Балакірєва, 5

Головна

Ангиопластика и стентирование коронарных артерий Проводимо коронарографію
та стентування
коронарних артерій
Семенюк Сергей Николаевич и Повний комплекс діагностики
та лікування
кардіологічних пацієнтів
Коронарография Індивідуальний підхід
до кожного пацієнта

Раді вітати в AngioHeart

Наш сайт розроблено з метою ознайомити наших пацієнтів, їх родичів та друзів з такою лікувально-діагностичною процедурою, як коронарографія (та стентування коронарних артерій).

 

На жаль, на даний момент ця процедура сильно недооцінена в нашій країні. Велика кількість пацієнтів, яким коронарографія абсолютно показана і які її потребують, про можливість проведення даної процедури просто-напросто не знають. Утворюється дуже сумний парадокс: з одного боку – процедура з доведеною безліччю досліджень ефективністю та безпекою, виконувана вже кілька десятиліть, з іншого боку – величезна кількість кардіологічних хворих з важким перебігом стенокардії, інфарктами в молодому віці, ранній інвалідизації, високою летальністю, нічого не знають про цю процедуру.

 

Саме інформаційна складова і є основним завданням даного сайту – тут Ви можете дізнатися про можливості коронарографії та стентування коронарних артерій, про те, “як? кому? і навіщо?” вона проводиться, показання та протипоказання до її проведення, можливі її ускладнення, подивитися останні новини по даній темі, зможете задати свої питання або отримати безкоштовну консультацію.

За даними ВОЗ:

0
кожного дня від ССЗ помирає 17,5 млн. людей
0%
передчасних інфарктів може бути попереджено

Більш ніж

0
Більш ніж
оперативних втручань з часу відкриття відділення

Записатися вже сьогодні!

Отримати безкоштовну консультацію
Зв’язатися

Що говорять наші пацієнти

Відгуки
Наталья

Нашего папу привезли по скорой с большим инфарктом, в тот же день взяли в операционную, все сделали, открыли артерию. Через 2 недели перевели на реабилитацию, мы остались всем довольны. Спасибо Вам большое!!!

Наталья

Тетяна В.

Потрапила до лікарні зі стенокардією, болями. Лікувалась у кардіології, потім зробили коронарографію, поставили стент, болі більше не турбують, усе добре. Дякую всьому персоналу, хто займався моїм лікування, особливо у кардіології та операційній.

Тетяна В.

Владислав

Хорошая больница. Уютное отделение с хорошим ремонтом, хороший и приветливый персонал. Мы остались очень довольны.

Владислав

Безкоштовна консультація

Записатися вже сьогодні!